ÖZYURTLAR GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

    Özyurtlar günlük kiralık daire - İstanbul esenyurt ve beylikdüzü bölgesinde bulunan özyurtlar inşaatın bir çok projesinden biri - Özyurtlar N residence konseptiyle türkiyede bir ilk. proje tamamen günlük kiralık konseptine uygun tasarlanmış ve normal oturum bulunmamaktadır -  Türkiyede bir ilk olması farklılığını kanıtlıyor 3 bloktan oluşan sitede bir çok firma bulunmaktadır. Özyurtlar'da günlük kiralık daire işleten her firmaya ait en az 1 kat bulunmaktadır - her bir katta ise 14 daire  - bunlardan 10 adet 1+0 suit oda , 2 adet 1+1 daire ,  2 adet 2+1 daire bulunuyor. Daire kiralamak , konaklama yapmak isteyen misafirlerin gönül rahatlığıyla kiralayabilirler - nedeni ise bütün firmaların bir çalışması ruhsatının bulunması ve yasalara uygun bir çalışma sistemlerinin olmasıdır. Günlük kiralık daire kiralarken tabi dikkat etmeniz gereken durumlarda söz konusu çünkü buradaki her firmanın kendine has bir çalışma sistemi vardır - ve herkes kendi firmasından ve kendi müşterisinden ve verdiği hizmetten sorumludur..

Özyurtlar günlük kiralık dairesuit 8 konaklama bizlere : www.beylikdüzügünlükkiralıkdaire.com online destek veya 0532 732 72 46 numaramızdan whatsapp üzerinden yada arayarak ulaşabilirsiniz.

                                           ÖZYURTLAR GÜNLÜK KİRALIK EV

Özyurtlar günlük kiralık ev - Özyurtlar N residence sitesi günlük ev kiralama yapan bütün firmalar bir yönetim sistemine bağlı çalışmaktadır - ortak reception kullanımı ve firmalara verilmiş özel kurallar - bunlarda bazı istenmeyen olayların önüne geçmek adına gayet makul . günlük ev kiralamak isteyen misafirlerimize verilmiş kurallardan bi kaçı ise şöyle : Özyurtlar günlük ev kiralamak isteyenlerin günde sadece bir kez kayıt yapabilir yani aynı gün içersinde başka bir firmadan yada aynı firmadan ev kiralayamaz , kimlik kaydı mecburiyeti , gürültü kirliliği olması durumda anında müdahale , Ev kiralarken rahatsız edici tavırlarda bulunan kişiye anında giriş yasağı , suit odalara 2 kişiden fazla kişinin alınmaması , kavga edenler , taşkınlık çıkaranlar , ve firmalara verilmiş özel fiyat politikası bunlar Özyurtlar N residence yönetimin uyguladığı kurallardır. - tabi bu kurallar günlük ev kiralamak isteyen siz değerli misafirlerimizin daha huzurlu daha sakin daha rahat konaklama yapabilmesi adınadır.

özyurtlar günlük ev

suit 8 konaklama ; bize ulaşmak için

www.beylikdüzügünlükkiralıkdaire.com dan online destek yada 0532 732 72 46 numaramızdan whatsapp üzerinden yada arayarak ulaşabilirsiniz.

                                                 ÖZYURTLAR GÜNLÜK KİRALIK APART

  Özyurtlar günlük kiralık apart ; 01.09.2015 tarihinde hizmete açılmıştır - ve zamana karşı yarışmaktadır her türlü yeniliğe her fikre her öneriye açıktır - firmamızın bir öneri ve şikayet kutusuda bulunmaktadır . Günlük apart kiralamak isteyen misafirlerimizin aynı zamanda özel istekleride olabiliyor . bunlardan apart daire içinde özel süsleme veya uyuyacağı yatağın ona uygun olabilmesi için seçeneklerimizde bulunmaktadır *- siz hayal edin biz gerçekleştirelim.. özel günler -  sevgililer gününde , yılbaşı geceleri , yıldönümü  gibi günlerde günübirlik apart kiralamak isteyenlere ek ücret dahilinde özel süslemeler yapılmaktadır. Günlük kiralık apart'ın kalbi beylikdüzü'dür ve beylikdüzü'nde bulunan Özyurtlar residence tır. Bir çok firmayı bünyesidende barındıran özyurtlar residence uygun fiyat politikasıyla sizlere günlük günübirlik ucuz konaklama keyfini yaşatmaktadır.

Özyurtlar günlük kiralık apart 

suit 8 konaklama bize ulaşmak için ;

www.beylikdüzügünlükkiralıkdaire.com wep sayfamızdan online destek veya 0532 732 72 46 numaramızdan whatsapp üzerinden yada arayarak ulaşabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz 

                                             ÖZYURTLAR GÜNLÜK RESİDENCE

   Özyurtlar günlük residence  günlük residence kiralama kafanızda oluşan bütün tabuları yıkıyoruz ve sizlere en uygun en rahat kendizi huzurlu bişekilde başınızı yastığa koyup derin güzel bir uyku keyfini yaşatıyoruz. Özyurtlar günlük residence kiralama seçeneklerimiz de kısa süreli konaklama , güniçi konaklama , gündüz konaklama birkaç saat konaklama ile daha uygun fiyata konaklama yapma şansınız bulunuyor. Siz değerli misafirlerimizin isteklerini biliyor ve bütün çalışma sistemimizi sizi memnun etmek adına yapıyoruz - günübirlik residence kiralamanız ve memnun kalıp tekrar bize dönüş yapmanız arkadaşınıza , dostunuza , yakınıza bizi önermeniz bizim ulaşmak istediğimiz tek noktadır - tabi buda işletmemizin bir kaar amaçlı olmamızın anahtarıdır.. Sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.    bize ulaşmak için ; suit 8 konaklama

 

www.beylikdüzügünlükkiralıkdaire.com wep sayfamızadan online destek veya 0532 732 72 46 numaramızdan whatsapp üzerinden yada arayarak ulaşabilirsiniz 

 Özge vardarlı ile sektöre yön verenler- röportajımızı buradan izleyebilirsiniz

        http://www.postakobi.com/firmarehberi/ozge-vardarli-ile-postakobi-i-cemal-coltu